ЗАКАЖИ
РЕСТРУКТУРИЗАЦИЮ
ПО КРЕДИТУ!

ЗАКАЖИ
РЕСТРУКТУРИЗАЦИЮ
ПО КРЕДИТУ!

всего

245 грн

Услуга-D

245 грн.

Категорія:

Опис

*подробнее

Після оплати послуг, протягом 24 годин з клієнтом зв’язується фахівець ТОВ «Paladin Consulting Group» за допомогою месенджерів таких, як Viber, WhatsApp, Telegram або за допомогою телефонного дзвінка.

На першому етапі, фахівець ТОВ «Paladin Consulting Group» оцінює поточний стан клієнта, а саме:
1) Вивчає кредитну історію клієнта;
2) Проведення оцінки відсотка ймовірності позитивного вирішення проблменої ситуації клієнта, з точку зору правової бази та практичного досвіду;
На другому етапі перевіряє інформацію про клієнта в єдиному реєстрі боржників. Після отримання всієї необхідної інформації про клієнта, фахівець ТОВ «Paladin Consulting Group» проводить правову консультацію про права і можливості факторингових компаній і мікро фінансових організацій (МФО). Так само, клієнт отримує правову консультацію про права фізичних осіб.
На третьому етапі клієнт отримує повну інформацію про неправомірні дії з боку факторингових компаній і МФО та про методи боротьби з ними, такими, як звернення до регулюючих органів, а саме до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Національного Банку України, тощо. За необхідності спеціаліст ТОВ «Paladin Consulting Group» надає клієнту зразки бланків для складання заяв до відповідних уповноважених органів.
На четвертому етапі клієнт отримує повну інформацію про наслідки несплати заборгованостей на правовому рівні від фахівця ТОВ «Paladin Consulting Group».
На п’ятому етапі фахівець ТОВ «Paladin Consulting Group» допомагає встановити на пристрої клієнта необхідне програмне забезпечення для запобігання (припинення) телефонного терору з боку факторингових компаній і МФО.
На завершальному шостому етапі фахівець ТОВ «Paladin Consulting Group» створює стратегії поведінки для клієнта, які дозволять закрити договори в найкоротші терміни і вийти з боргової ями.